Czy należy wystawić paragon, gdy klient indywidualny żąda faktury?

Jeżeli podatnik nie korzysta ze zwolnienia z obowiązku stosowania kas/drukarek fiskalnych w działalności, wystawia paragon fiskalny do każdej transakcji i wręcza go klientowi indywidualnemu bez żądania – klient na jego podstawie może żadać wystawienia faktury do paragonu. Obowiązek wystawienia klientowi indywidualnemu paragonu wynika z § 6 ust. 1 pkt 1 rozporządzenia Ministra Finansów …